Pronet Plus, alarm durumu gibi yardıma ihtiyacınız olduğu durumlara ek olarak, her şey yolundayken bile uzak olduğunuz evinizden ve sevdiklerinizden anında haberdar olmanızı sağlayan akıllı bir güvenlik hizmetidir.
Pronet Plus ile uzaktayken bile alarm sisteminizi kurup/kapatabilir, evinizin durumu hakkında bildirimler alabilir, canlı/kayıtlı video kliplerinizi HD olarak görüntüleyebilir, termostatınızın ısısını otomatik ayarlayabilir ve bunun gibi pek çok işlevi uzaktan anında gerçekleştirebilirsiniz.
Pronet Plus abonesi olduğunuzda temel olarak interaktif güvenlik hizmetinden faydalanırsınız. Buna ek olarak, Görüntüleme Sistemleri, Akıllı Ev Çözümleri ve Enerji Yönetimi hizmetlerini ayrı ayrı ya da tümünü bir arada sunacağımız paketler dahilinde kullanabilirsiniz.
Pronet Plus abonesi olmak için www.pronet.com.tr web sitemizde bulunan Ücretsiz Keşif Formu'nu doldurmanız ya da 444 1 911 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterlidir. Güvenlik danışmanlarımız sizi mekanınızda ziyaret ederek, hayat senaryonuza uygun çözümleri belirleyerek güvenlik sisteminizi planlayacak ve sizi bilgilendirecektir.
3G uyumlu bir mobil cihaza (cep telefonu ya da tablet bilgisayar) ya da internet bağlantısı olan bir bilgisayara sahip olmanız gereklidir.
Hayır. Kurma/Kapama aktiviteleri ile ilgili size iletilecek tüm SMS masrafları Pronet tarafından karşılanır.

Pronet Plus ayrıcalıkları ile tanışmak için yan kısımda bulunan Ücretsiz Teklif Formu'nu doldurmanız ya da 444 1 911 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.

Ücretsiz Teklif Al