Pronet Plus Nedir?

Pronet Plus, Pronet’in size sağladığı mevcut hizmetlere ek olarak İnteraktif Güvenlik, Görüntüleme Sistemleri, Akıllı Ev Çözümleri ve Enerji Yönetimi gibi yepyeni hizmetlerin de içinde olduğu akıllı bir güvenlik hizmetidir.

Abonelik sistemi ile çalışan Pronet Plus hizmeti ile Pronet Plus aboneleri, her zaman son teknoloji akıllı güvenlik hizmetinden yararlanma fırsatına sahip olur ve bu hizmeti geliştirme ihtiyacı Pronet tarafından takip edilir. Pronet Plus hizmeti, mevcut Pronet alarm sistemi ile birlikte çalışır.

Pronet Plus ile artık her şey yolundayken bile, uzak olduğunuz evinizden ve sevdiklerinizden an ve an haberdar olup, güvenlik ve konfor için gerekli kontrollerinizi yapabileceksiniz. Yaşam senaryonuza uyarladığımız alarm sisteminiz, artık hayatınızın bir parçası haline gelecek.

Pronet Plus Size Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Pronet Plus ile İnteraktif Güvenlik, Görüntüleme Sistemleri, Akıllı Ev Çözümleri ve Enerji Yönetimi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Pronet Plus hizmetinden yararlanmak için temel olarak interaktif güvenlik hizmetini edinmelisiniz. Tercihinize göre interaktif güvenlik hizmetine ek olarak ev görüntüleme sistemleri, akıllı ev çözümleri ve enerji yönetimi hizmetlerinin tümünü bir arada kullanabilir ve komple bir akıllı güvenlik hizmetine sahip olarak Pronet Plus’ın tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz interaktif güvenlik yanında yaşam senaryonuza uygun hizmetlerimizden en çok ihtiyaç duyacaklarınızı ayrı ayrı tercih edebilirsiniz.

İnteraktif Güvenlik

Pronet Plus İnteraktif Güvenlik Hizmeti ile seyahatte, trafikte, iş yerinizde dahi evinizin güvenliğinden emin olabilir, çok daha konforlu bir yaşamın keyfini sürebilirsiniz. Dilediğinizde Pronet Plus mobil uygulamamızı ya da web sitemizi kullanarak, güvenlik sisteminizi uzaktan tek noktadan kontrol edebilirsiniz.

Örneğin, alarm sisteminizi uzaktan kurma/kapama gibi işlemleri yapabilir, belirlediğiniz senaryolara uygun bildirimler ve e-postalar ile evinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, alarm sisteminiz kurulu değilken bile dedektörlerinizden gelen sinyallere ait bildirimleri alabilir, işlem geçmişinize anında ulaşabilirsiniz.

İnteraktif Güvenlik Hizmeti Size Neler Sunuyor?

Görüntüleme Sistemleri

Pronet Plus Görüntüleme Sistemleri ile evinizdeki kameralar, alarm sisteminiz ile birlikte çalışır. Örneğin, evinize dışarıdan izinsiz bir giriş olduğunda size anlık olarak ulaşan bildirimler ile kamera görüntülerinizi izleyebilir ve oluşan alarm durumunun asılsız mı yoksa gerçek mi olduğunu takip edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra herhangi bir alarm durumu olmadan da günlük yaşamınıza dair görüntüleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Pronet Plus’ın yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde çocuğunuzu eve geldiği anda görebilir ya da evinizdeki yardımcınızın gün içinde siz yokken nasıl çalıştığını kontrol edebilirsiniz.

Görüntüleme Sistemleri Size Neler Sunuyor?

Akıllı Ev Çözümleri

  (Çok Yakında)

Pronet Plus Akıllı Ev Çözümleri sizlere sağlıklı, güvenli ve konforlu bir yaşam sunar. Evinizin her zaman ideal sıcaklıkta kalması için artık kombinizi sürekli çalıştırmanıza gerek yok. Hafta sonu kullanacağınız şehir dışındaki kışlık evinize vardığınızda, evinizi dilediğiniz sıcaklıkta bulmanız artık çok kolay.

Hırsızları caydırmak için evde olduğunuz izlenimini ışıklarınızı yanık bırakarak vermenize gerek yok. Pronet Plus aydınlatma kontrolü ile dilediğiniz zaman dilimlerinde ışıklarınızı uzaktan açıp kapatabilirsiniz.

Eve sizden sonra gelen yardımcınızın kapıyı açabilmesi için anahtarınızı paspas altında bırakmak gibi eski yöntemler kullanmanıza gerek yok. Yardımcınıza belirli zaman dilimlerinde geçerli olabilecek tek kullanımlık şifreler tanımlayarak evinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Pronet Plus Akıllı Ev Çözümlerinin size sunduğu bunun gibi pek çok hizmet ile güven ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

Pronet Plus Akıllı Ev Çözümleri Size Neler Sunuyor?

Enerji Yönetimi

  (Çok Yakında)

Pronet Plus Enerji Yönetimi hizmeti ile elektrik ve doğalgaz tüketiminizi kontrol ederek gereksiz enerji tüketimini önleyebilir, tasarruf sağlayabilirsiniz. Pronet Plus yaşam senaryonuza uygun programlar belirleyerek evde bulunduğunuz zamanlarda otomatik olarak evinizi ısıtan ve evde bulunmadığınız anlarda da gereksiz enerji tüketimine engel olan akıllı bir çözümdür.

Pronet Plus Enerji Yönetimi, evinizin hangi bölgesinde ne kadar enerji tüketimi olduğunu bilmenizi sağlar ve size daha tasarruflu bir yaşam sunar.

Pronet Plus Enerji Yönetimi Size Neler Sunuyor?

Neden Pronet Plus?

Platformlar

Tüm işlemlerinizi AppStore ve GooglePlay gibi platformlardan ücretsiz olarak
indirebileceğiniz mobil uygulamalarımızı ya da web sitemizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Pronet Plus ayrıcalıkları ile tanışmak için yan kısımda bulunan Ücretsiz Teklif Formu'nu doldurmanız ya da 444 1 911 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.

Ücretsiz Teklif Al