Online İşlem Merkezi
Online İşlem Merkezi

Online İşlem Merkezi

Online İşlem Merkezi üzerinden güvenlik sisteminiz ve aboneliğiniz ile ilgili birçok işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Online İşlem Merkezi üzerinden hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Online İşlem Merkezi üzerinden sisteminizin kurulu olup olmadığını kontrol edebilir, sinyal takibi yapabilir, yeni kullanıcı ekleyebilir, faturalarınızı görüntüleyebilir, teknik servis talep edebilir, sisteminizi daha aktif kullanabilmeniz için eğitim videolarını izleyebilir ve abonelerimize sunduğumuz özel teklifler ve daha birçok Pronet ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Online İşlem Merkezine nasıl giriş ulaşabilirim?

Web sitemizin sağ üst köşede yer alan Online İşlem Merkezi linkine ya da aşağıdaki linke tıklayarak Online İşlem Merkezimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Online İşlem Merkezine nasıl giriş yapabilirim?

Online İşlem Merkezine giriş yapmak için sistem sizden kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Kullanıcı adınız mail adresinizin tamamı, şifreniz ise mail adresinize gönderilmiş olan şifredir. Bu bilgileri girdiğinizde sistem sizden yeni bir şifre isteyecektir. Yeni oluşturacağınız şifreyi bundan sonraki girişlerinizde kullanabilirsiniz.

Online İşlem Merkezi şifremi unuttum. Nasıl yeni şifre alabilirim?

Giriş ekranında bulunan “Şifremi Unuttum” bölümüne tıklayarak e-posta adresinize gönderilecek geçici şifre ile giriş yapabilirsiniz. Geçici şifrenizi değiştirmeniz istenecektir.

Şifremi kullanarak uygulamaya giriş yapamıyorum. Neden kaynaklanıyor olabilir ve ne yapmalıyım?

Sisteme girişte bir problem yaşarsanız bizlere 444 1 911 No’lu telefondan ulaşabilirsiniz.