Online İşlem Merkezi
Pronet'te Ücret ve Yan Haklar - IK Ücret&Yan Haklar Header

Ücret ve Yan Haklar

Pronet İnsan Kaynakları olarak, piyasa ile rekabet içinde bir ücretlendirme politikasını benimsedik. Baz Ücret ve Değişken Ücret Sistemimizi unvandan ve fonksiyondan bağımsız olarak işlerin büyüklükleri temel olmak üzere, kişilerin yetkinlikleri ve performansları üzerine kurduk. Ayrıca işin gereği olarak da yan haklarımızı düzenledik.

Her yıl piyasa verileri ile çalışanlarımızın ücret ve yan menfaatlerini karşılaştırarak analiz ediyoruz. Bu analiz ile çalışanlarımızı rekabetçi piyasaya karşı korumayı ve adil bir ücret politikası kurmayı hedefliyoruz.

Performans Yönetim Sistemimizin bir parçası olarak Satış ve Satış Sonrası Hizmetler bölümlerimizde çalışanlarımıza yönelik aylık prim sistemimiz ile bu bölümler dışında kalan çalışanlarımıza şirket hedefleri, kişisel hedefler ve bu hedeflerin gerçekleştirme durumları arasındaki ilişkinin sonucu olarak yılsonu performans primi ödüllendirme sistemimiz çalışanlarımızın daha motive çalışmalarına destek sağlamaktadır.

Tüm kahramanlarımızı kapsayan özel sağlık sigortası ve hayat sigortası ile kahramanlarımıza ve ailelerine destek sağlamaktayız. Merkez binamıza ulaşım servisler ile sağlanır. Öğle yemekleri için aylık yemek kartı verilir.