Online İşlem Merkezi
Takdir Eden Bir Organizasyon

Takdir Eden Bir Organizasyon

Türkiye’de ki tüm kahramanlarımızı kucaklayan, dahil edici, tüm yıla yayılmış ödüllendirme programları uygularız. Birlikte kazanma ve başarıları beraber kutlama kültürümüzü destekleyecek şekilde çalışmalarımızı yürütürüz.

  • Pronet Starları: Şirket içerisinde değerlerimize uygun olarak fark yaratan uygulamaları gerçekleştiren kahramanlarımızı çalışma arkadaşları değerlendirerek, kahramanlarımız her çeyrekte Pronet Starlarını belirliyor. Bu sayede üretilen projelerin herkesçe bilinir kılınmasını ve desteklenmesini sağlıyoruz. STAR’larımız yönetim toplantılarında hikayelerini paylaşıyor ve özel ödüller sayesinde başarılarının keyfini çıkartıyor. Fotoğraflarının duvarlarımızı süslemesi de programın başka bir artısı.
  • Başarı Kulüpleri: 3 aylık çeyrek dönem içerisinde oluşturulmuş olan kulüplerden birine ait hedefin gerçekleşmesi durumunda; kendilerine özel düzenlenen ödül törenlerinde ilgili kulübün içerisindeki birden çok farklı ödülün bulunduğu bir ödül paketi kazanırlar.
  • PROlig: Her 3 ayda bir düzenlenen, bir futbol ligi mantığı ile kurgulanan bu ödüllerde hem tatlı rekabeti hem de takım olarak başarıyı paylaşmayı destekliyoruz. Kendi alanlarında hedeflerini gerçekleştirerek başarı kulüplerine girmeye hak kazanan Kahramanlarımız düzenlenen ödül törenleri ve organizasyonlarla ödüllerini alır.
  • Profesyoneller Kulübü: Her çeyrek dönemde düzenlenen, kahramanlarımızın ekip olarak katıldığı tatlı rekabet ortamında yarışarak takım oyunu çalışmalarını pekiştiren ve sonucunda gerçekleştirdikleri hedeflere göre çeşitli hediyeler ve tatil ödülleri kazandıkları uygulamadır.
  • Müşteri Deneyimi Ödülleri: Performans kriterlerine göre her çeyrek sonunda en büyük başarıyı elde eden Satış Sonrası Hizmetler bölümünde çalışan kahramanlarımız onlar için hazırlanan özel bir ödül töreni ile ödüllerini almaya hak kazanırlar.
  • Kıdem Ödülü: Pronet’te uzun yıllar hizmet gösteren kahramanlarımızı takdir etmek için oluşturulmuştur.