Online İşlem Merkezi
Pronet Akademi

Pronet Akademi

Tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerimiz Pronet Akademi çatısı altında topladık. Pronet Akademi ile; çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkarıp, performanslarını yükselterek kariyer hedeflerini desteklemeyi hedefliyoruz. Bunun için yetkinlik ve teknik bilgi-beceriyi geliştirici çeşitli gelişim araçlarını uyguluyoruz.

Pronet Akademi Bünyesindeki Gelişim Programlarımızla sana neler katabiliriz?

 • Başlangıç Eğitimleri: Pronet ailesine bir Pronet Kahramanı olarak katıldığında, pozisyonuna uygun olan başlangıç eğitimlerine katılır ve işine yetkin bir şekilde adım atabilmen için gerekli eğitimlerle donatılırsınız. (Oryantasyon, Pronet Kurum Kültürü ve Değerlerimiz, Ürün ve Hizmetlerimiz, Sistem ve Süreçlerimiz vb.)
 • Yetkinlik Eğitimleri: İşe başlamanın ardından Pronet’te geçirdiğin çalışma yaşamın boyunca belirli dönemlerde alacağın hem teknik bilgi ve becerilerini geliştiren, hem de Pronet Yetkinliklerini destekleyen tamamlayıcı eğitimlerle kariyerinde sürekli gelişim sağlama imkanlarına sahip olursun.
 • Satış Okulu: Satış Pronet'te Öğrenilir. Satış kadromuzda çalışmak üzere işe başladığında Satış Okulu’muz kapsamında ileri satış teknikleri eğitimleriyle gelişir, eğitimini Sertifikasyon programı ile tamamlayarak kariyerine yükselerek devam edebilirsin.
 • Müşteri Deneyimi Eğitimleri: Tüm Türkiye genelindeki 180.000 müşterimize doğrudan temas eden ekibin bir parçası olarak, kusursuz müşteri deneyimi sunmaya özel tasarlanan ileri seviye yetkinlik eğitimleri sayesinde bilgi ve becerilerini her daim geliştirme imkanına sahip olursun.
 • Yöneticilik Serüveni: Pronet Yetkinlik Modeli çerçevesinde tasarlanan değerlendirme ve gelişim merkezi programları ve 3600 değerlendirmeler sonucunda belirlediğimiz yetenek havuzlarımıza dahil olarak yönetici adaylarımız arasına girebilirsin. Yönetici adaylarımız ve ilk seviye yöneticilerimiz için Liderlik Yetkinlikleri modelimiz doğrultusunda özel olarak tasarlanan Yönetim Atölyesi programları ile etkin bir yönetici olma yolunda sağlam adımlar atabilirsin. Liderlik programlarımızla ise deneyimli yöneticilerimiz olarak Pronet’i vizyonunu gerçekleştirmek yolunda daha da ileriye taşıyacak stratejik liderlik becerilerini destekleyebilirsin.
 • E-Öğrenme Platformu: Türkiye geneline yayılan 1800 kahramanımıza eşit eğitim imkanını sağlamak adına hayatımıza giren e-öğrenme platformumuz, yeni eğitim teknolojilerini kullanarak verdiğimiz hizmet ile dilediğin yerde dilediğin zamanda ve dilediğin kadar öğrenme ve gelişim fırsatlarından faydalanabilirsin. Dijital gelişim araçlarımıza bilgisayarından ve akıllı telefon ya da tablet gibi cihazların kolayca erişebilirsin.

  Kitap özetlerinden hobi eğitimlerine, öğretici videolardan motivasyonel konuşmalara kadar geniş bir yelpazedeki içerik seni bekliyor.

 • İç Eğitmenlerimiz: Pronet Akademi’nin kendi eğitmen kadrosu ve şirketimizde yönetici pozisyonlarında çalışan takım arkadaşlarımızdan oluşan İç Eğitmen Havuzumuz ile kahramanlarımızın gelişimlerinde aktif rol oynayabilirsin. Bildiklerini aktardığın, yeni kahramanları yetiştirdiğin bu sorumluluk, senin bireysel gelişimine katkı sağlamak için tasarlanmıştır.

  Kısaca, Pronet Akademi her zaman ve her yerde kendinizi geliştirmeniz için, her geçen gün zenginleşen kaynaklarla sana destek vermeyi amaçlamaktadır.