Online İşlem Merkezi
Keyifli Bir Çalışma Ortamı

Keyifli Bir Çalışma Ortamı

  • Profest: Her yıl yaz aylarında doğa ile içiçe bir ortamda tüm Kahramanların buluştuğu Festival’de, Kahramanlarımız çeşitli aktivitelerle/oyunlarla eğlenir, dans eder, şarkı söyle, yemeklerini yer ve birbirleri ile kaynaşırlar.
  • Değişim Sohbetleri: Kahramanlarımız belirli gruplar halinde her ay Yönetim Kurulu Başkanımız ile kahvaltıda bir araya gelerek sohbet ederler.
  • Pizza Günleri: İnsan Kaynakları ve Kahramanlarımız her ay bir araya gelerek bir yandan pizzalarını yerlerken bir yandan da deneyimlerini paylaşarak birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı yakalarlar.
  • Spor Aktiviteleri: Kahramanlar gerek bireysel gerekse oluşturdukları takımlar ile yıl içerisinde gerçekleşen Dragon Boat yarışlarına, koşu, tenis aktivitelerine ve kurumsal oyunlara katılarak hem keyifli zaman geçirirler hem de Pronet’i temsil ederler.
  • WinWin: Satış departmanında çalışan kahramanlarımızın hedeflerine ulaşması için ekipleri motive eden, hedeflerinin takibinin kolaylaştıran ve yaptıkları işi eğlenceli hale getiren bir uygulamadır. WinWin ile satış ekipleri göstermesi gereken davranışları ve gerçekleştirmesi gereken işleri gerçekleştirdikçe puan kazanıyor. Kazandıkları puanları çeşitli e-ticaret sitelerinde kullanabiliyorlar.
  • Sosyal Kulüpler: Kahramanlarımız iş yapmanın ya da toplantıların dışında sosyal kulüpler aracılığı ile bir araya gelerek dostluklarını iş yaşamının dışında pekiştiriyorlar. Çeşitli sosyal kulüpler sayesinde ortak ilgi alanları etrafında bir araya gelen kahramanlarımız bir çok aktivite düzenleyerek keyifli zamanlar geçiriyorlar. Bu sayede organizasyonlarda sadece katılımcı ve seyirci olarak değil, oyuncu olarak da yer alıyorlar.