Online İşlem Merkezi
Kahramanlarını Düşünen Bir Organizasyon

Kahramanlarını Düşünen Bir Organizasyon

Pronet olarak, kahramanlarımızın daha da fazla gurur duyacağı, her gün gelirken daha mutlu hissedeceği ve anlam bulup değer katacağı bir şirket olmak her zaman temel amacımızdır.

  • Çalışan Memnuniyeti: Kahramanlarımızın memnuniyeti bizim olmazsa olmaz ilkelerimizden. Mutlu Çalışanlar ve Çalışma Ortamı oluşturabilmek için her yıl özel olarak tasarladığımız anket ile kahramanlarımızın görüşlerine başvuruyor ve yine kahramanlarımız ile birlikte memnuniyet seviyemizi arttırmak için gereken aksiyon planlarını hazırlayıp devreye alıyoruz.
  • İç Müşteri Memnuniyeti Anketi: Kusursuz takım uyumunu yakalamak ve kendi ağımızdaki iş ortaklarımızın memnuniyetini ölçmek için her yıl özel olarak tasarladığımız anketimiz ile müdahale noktalarını belirleyip en kısa sürede aksiyon planları oluşturuyoruz.
  • Bizbize: Bilgiye kolay ve hızlı bir biçimde ulaşılması, kurum içi sosyal ağların gelişmesi ve iş süreçlerinin daha etkin takip edilebilmesi amacıyla kahramanlarımız için oluşturduğumuz kurum içi portalımızdır. Şirketimiz için önemli haber ve bilgileri bu portal üzerinden kahramanlarımız ile paylaşırız.
  • Fikir Küpü: Pronet’te her fikir önemlidir. Kahramanlarımızın fikirlerini bilgi işlem altyapımız üzerinden paylaşır, tüm Kahramanlarımız fikirler üzerine yorum yapabilir ve oylayabilir, tüm fikirler kısa bir süre içerisinde yönetim ekibi tarafından değerlendirilerek sonucu fikir sahibi ile paylaşılır
  • LEAP (Çalışan Destek Programı): Kahramanlarımızın karşısına çıkan sorunlar karşısında onlara 7 gün 24 saat destek olabilmek için LEAP Çalışan Destek Programı ile onlara destek olmak ve yaşam kalitelerini arttırmak için yanındayız. Kahramanlarımızın iş ve özel hayatında aklınıza takılan her türlü sorunun çözümünde LEAP uzman klinik psikolog ve danışmanları yardımlarına yetişiyor.