Online İşlem Merkezi
Pronet İnsan Kaynakları

Pronet İnsan Kaynakları

Pronet Güvenlik olarak bugün müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak olan çözümler üretirken stratejik İnsan Kaynakları bakış açısıyla da değerlerine ve liderlik ilkelerine bağlı mutlu çalışanlar topluluğu oluşturmak amacındayız.

Bizim için her çalışanımız bir Pronet Kahramanı! Organizasyonumuzun ve kahramanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir çözümler geliştiririz. Pronet kurum kültürünü benimseyip yaşatacak, sürekli gelişime, öğrenmeye açık, geleceği birlikte oluşturacağımız kahramanları şirketimize kazandırmak önceliğimizdir. Kahramanlarımıza yetkinliklerini geliştirebilecekleri gelişim olanakları hazırlayarak şirketimizin mevcut çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri ve bu potansiyeli en verimli şekilde kullanabilecekleri çalışma ortamları hazırlamak anlamında çeşitli eğitim imkanları sunmaktayız.

En Çok Tercih Edilen İşveren olma vizyonu ve Avrupa’nın ilk üç güvenlik firması arasında olma hedefiyle sektörün öncüsü olarak 1800 kahramanımızla 200.000'e yakın abonemize hizmet vermekteyiz.

Açık Pozisyonlar Aramıza Katıl