Online İşlem Merkezi
Basında Pronet

Basında Pronet

Fabrika Ayarları

Alp Saul kurucusu olduğu Pronet'ten ayrıldı ve üç sene içinde beş girişim kurdu. İki buçuk yıl önce Steve Jobs vari bir şekilde Pronet'e geri döndü ve şirketi fabrika ayarlarına döndürdü.

Forbes Türkiye02/2016

Pronet Müşteri İlişkileri Röportajı

Olgun Kükrer; "Müşterilerimizin bizimle olan iletişiminden, ağzında bir tat kalsın istiyoruz."

Call Center Magazine12/2015

Girişimcilikte Pes Edenlere Yer Yok

Türkiye'de girişimcilik adına son derece önemli projelere imza atan 26 ismin deneyimleri, kırılma noktaları ve tavsiyeleri genç girişimcilere yepyeni bir yol haritası sunacak.

Platin11/2015

Pronet 'En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü' Aldı

Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri'nde Pronet 'En İyi Müşteri Deneyimi' kategorisinde ödüle layık görüldü.

Habertürk10/2015

"Akıllı Yaşam" Devrini Başlattı

Pronet interaktif güvenlik, görüntüleme sistemleri, akıllı ev çözümleri gibi hizmetleri içeren akıllı güvenlik sistemi Pronet Plus ile elektronik güvenlikte yeni bir döneme imza attı.

Hürriyet10/2015

Pronet'te Satış Salesforce İle Nasıl Şeffaflaştı?

Türkiye’de elektronik güvenlik sektörünün öncü şirketi Pronet, hızlı büyümesi ile de dikkat çekiyor. Büyümesinin en büyük itici gücü yenilikçilik olan şirket, teknolojiye yatırım yapmak konusunda da en atak kuruluşlardan…

Capital08/2015

Harvard'lı öğrenciler Türkiye’de şirketleri gezdi

Harvard Business School öğrencileri dünyadaki güvenlik sistemi örneklerini ve Türkiye pazarını inceledikten sonra Türkiye’ye gelerek Pronet üst yöneticileri ile çeşitli toplantılara katıldı, sahada Pronet’in yeni ürünü Pronet Plus için araştırmalar yaptılar.

hurriyet.com.tr23 Ocak 2015

YouTube’da Aralık ayında en çok ‘Akıllı Olsun’ reklamı izlendi

Dijital reklamlarda yaratıcılığın değerlendirmesinde yeni bir gösterge olan YouTube Ads Leaderboard’da Aralık 2014 sonuçları belli oldu.

digitalage.com.tr07 Ocak 2015

Bir gözünüz evde kalsın!

Aklı evinde olanların imdadına teknoloji yetişiyor. Evin kamerasını, bebek odasını, kapı kilidini kontrol eden, erken uyarı sağlayan tüm uygulamalar, artık akıllı telefon ve kameralarla uzaktan kontrol ediliyor.

sabah.com.tr07 Aralık 2014

Güvenlikte ‘etkileşimli’ çözümler

Pronet; ‘interaktif güvenlik’, ‘görüntüleme sistemleri’, ‘akıllı ev çözümleri’ ve ‘enerji yönetimi’ gibi hizmetleri içeren akıllı güvenlik sistemi Pronet Plus’ı sundu.

bthaber.com26 Kasım 2014

Pronet'ten Girişimcilere Kendi İşini Kurma Fırsatı

Türkiye'nin önde gelen güvenlik şirketleri arasında yer alan Pronet, 2009 yılından bu yana sürdürdüğü Çözüm Ortaklığı Programı ile girişimcilere kendi işini kurma fırsatı sunmayı sürdürüyor.

haberler.com04 Haziran 2014

Hırsızların Gözü Sosyal Medyada!

Sosyal medya kullanıcılarının o anki konumlarını paylaşmak amacıyla yaptıkları check-in’ler (bildirimler), gizlilik ayarlarının doğru yapılmadığı durumlarda hırsızlara davetiye çıkarıyor.

haberturk.com11 Ekim 2012

Pronet Güvenlik Mobil İşlem Merkezi Yayında

Pronet Güvenlik, Online İşlem Merkezi'nin mobil versiyonu olan Mobil İşlem Merkezi'ni kullanıma sundu.

haberler.com26 Eylül 2012

Çocuklara özel güvenlik önerileri

Anne babalar için gözlerinden bile sakındıkları çocuklarının güvenliği her şeyden önce geliyor. Bu konuya önem veren Pronet Güvenlik yeni bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdi. Adı ‘Açıkgöz Tilkiler’.

hurriyet.com.tr18 Ağustos 2012

Pronet'lilerin artık Sağlık Künyesi Var

Pronet Güvenlik, Online İşlem Merkezi Sağlık Künyesi uygulamasını kullanıma sundu.

haberler.com23 Temmuz 2012

Pronet Panik Butonu Uygulaması Artık Ödüllü!

Pronet Güvenlik tarafından sunulan, iPhone ve Android kullanıcılarının herhangi bir acil durumda tek dokunuşla yakınlarından yardım isteyebilmelerini sağlayan 'Panik Butonu' uygulaması, Dijital dalında, Mobil Uygulama kategorisinde Kristal Elma Ödülü'ne layık görüldü.

haberler.com02 Temmuz 2012

İyi komşu, hırsızı caydırıyor

Emniyet Müdürlüğü’nün verilerine göre, mart-ocak ile nisan-mayıs aylarında hırsızlık olaylarında artış yaşanıyor.

cadde.milliyet.com.tr18 Mayıs 2012

Ev ve iş yeri güvenliği için 14 ipucu

Pronet Güvenlik Genel Müdürü Metin Kastro, ev ve işyeri güvenliği için alınması gereken, basit ve etkili önlemleri açıkladı.

ntvmsnbc.com15 Mayıs 2012

Hırsızlıkla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Hırsızlıkla ilgili kulaktan dolma ve yanlış bilgilerle alınan yetersiz önlemler kötü niyetli kişilere adeta davetiye çıkarıyor.

haberler.com30 Nisan 2012

Güvenliğe Twitter desteği

Pronet Güvenlik, facebook.com/pronetguvenlik hesabındaki müşteri ilişkileri bölümünden sonra, şimdi de abonelerine her konuda ve çok daha kısa sürede yanıt verebilmek amacıyla @pronetdestek Twitter hesabını hayata geçirdi.

digitalage.com.tr17 Nisan 2012

İşte üç büyük şehrin acil durum karnesi!

Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet Güvenlik, 2011 yılında İstanbul, Ankara ve İzmir’de meydana gelen acil durumlara ilişkin verilerini açıkladı.

htemlak.com26 Mart 2012

iPhone Pronet Panik Butonu Uygulaması

iPhone uygulaması Pronet Panik Butonu, herhangi bir acil durumda, kullanıcının lokasyon bilgisini tek bir dokunuşla yakınlarına bildirmesini sağlıyor.

btinsan.com15 Şubat 2012