Online İşlem Merkezi
Basın Bültenleri

Basın Bültenleri

Stevie Awards’tan Pronet’e büyük ödül!

Pronet’in müşteri odaklı hizmetinin kalitesi bir kez daha onaylandı : Stevie Awards’tan Pronet’e büyük ödül! - 12.08.2016

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie Awards 2016’da Pronet, müşterilerine yaşattığı, fark yaratan deneyimle Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi kategorisinde altın ödüle layık görüldü. Pronet, aday olduğu diğer kategorilerde de 3 altın, 3 bronz ödül daha kazandı.

Görüntüle
Pronet Hakkında Merak Edilen Her Şey

Pronet ile ilgili merak edilen her şey için tıklayın, izleyin! - 04.08.2016

Savaş Karakaş, Pronet ofisine geldi; hizmetler, servisler ve Pronet’i sektörünün lideri yapan özellikler hakkında her şeyi öğrendi. Bu bilgilendirici ziyaretin videosunu siz de izleyebilir, Pronet ile ilgili tüm sorularınızın cevabını burada bulabilirsiniz.

Görüntüle
Panik Butonu

Pronet Panik Butonu Uygulaması tehlike anında kadınların yanında! - 18.07.2016

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, “Panik Butonu” uygulamasıyla kadınların güvenlik ihtiyacına farklı bir yanıt veriyor. Acil durumlarda yakınlarınızdan yardım istemenizi mümkün kılan uygulama, tehlike anında sadece tek bir dokunuşla o anki konumunuzu seçtiğiniz iki kişiye ulaştırarak durumdan haberdar ediyor. Apple App Store ve Google Play’de ücretsiz olarak sunulan Panik Butonu, Pronet abonesi olsun olmasın, isteyen herkes tarafından kullanılabiliyor.

Görüntüle

Siz tatildeyken yuvanızı kim koruyacak? - 14.06.2016

Tatilden döndüğünde evini bıraktığı gibi bulmak isteyenler, Pronet’in 5 Korumalı Güvenlik Hizmeti ile sadece hırsızlığa karşı değil; yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi tehlikelere karşı da önlem alıyor. Üstelik Pronet Plus uygulaması sayesinde, alarm sistemlerini uzaktan da yönetebiliyor, evlerinde neler olup bittiğini kontrol edebiliyorlar.

Görüntüle

Müşteri deneyiminde EMEA Bölgesi’nin en iyisi Pronet oldu - 06.06.2016

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, bu yıl 11.’si düzenlenen çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli ödüllerinden Contact Center World Awards’un, EMEA Bölgesi’nde (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde birinci oldu.

Görüntüle

Pronet’in Yeni İş Geliştirme ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ediz Habip Oldu - 07.03.2016

Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet’in, İş Geliştirme ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna Ediz Habip atandı.

Görüntüle

Pronet Bu Yıl Da “İnsana Saygı” Ödülü Aldı - 17.02.2016

Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet, Kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen 15. İnsana Saygı Ödülleri'nde, iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan şirketlerden biri olarak bir kez daha “İnsana Saygı Ödülü”ne layık görüldü. Pronet, böylece art arda 2’inci kez bu ödülün sahibi oldu.

Görüntüle

Pronet’in Yeni “İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Genel Müdür Yardımcısı” İpek Ötügen Dinçer Oldu - 05.02.2016

Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet’in, İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna İpek Ötügen Dinçer atandı.

Görüntüle

Pronet’in Yeni CFO’su Fikret Cömert Oldu- 01.12.2015

Sağladığı hizmetlerle abonelerine emniyetli bir yaşam sunan Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet’in yeni CFO’su Fikret Cömert oldu.

Görüntüle

Pronet’e “En İyi Müşteri Deneyimi” Ödülü - 16.10.2015

Pronet, bu yıl 10’uncusu düzenlenen “Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri”nde “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde ödüle layık görüldü. Kapsamlı çağrı merkezi hizmetiyle tüm aramalara hızlı bir şekilde yanıt veren Pronet, aldığı ödülle müşteri odaklı hizmet anlaşıyını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Görüntüle

Pronet Plus, Apple Watch Uygulaması İle Saatten Evi Kontrol Dönemi Başlattı - 09.10.2015

Akıllı teknolojileri bünyesinde bulunduran ve sağladığı hizmetlerle abonelerine emniyetli bir yaşam sunan Pronet, Türkiye’nin ilk ve tek Apple Watch ile entegre çalışan güvenlik uygulamasını hayata geçirdi. İnteraktif Güvenlik ve Görüntüleme sistemlerini içeren ‘Pronet Plus’ hizmeti ile çalışan Apple Watch uygulaması sayesinde kullanıcılar ilk kez, ev veya iş yerlerinin kontrolünü saatlerinden sağlayabilecek.

Görüntüle

Pronet’ten Hayat Kurtaran Uygulama “Panik Butonu” - 11.03.2015

Sağladığı hizmetlerle abonelerine emniyetli bir yaşam sunan Pronet’in, akıllı telefonlarla hayata geçirdiği Panik Butonu uygulaması ile kullanıcılar acil durumlarda yakınlarından yardım isteyebiliyor. Herhangi bir panik anında kişinin lokasyon bilgilerini tek bir dokunuşla yakınlarına bildiren uygulama, bugüne kadar 100 binin üzerinde indirme rakamına ulaştı.

Görüntüle

Pronet’e “İnsana Saygı Ödülü” - 13.02.2015

Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet, Kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen 14. İnsana Saygı Ödülleri'nde, iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan şirketlerden biri olarak “İnsana Saygı Ödülü”ne layık görüldü.

Görüntüle

Pronet Harvard Business School İle İşbirliği Gerçekleştirdi - 20.01.2015

Sağladığı hizmetlerle abonelerine emniyetli bir yaşam sunan Pronet; dünyanın en prestijli işletme okulları arasında gösterilen Harvard Business School’da (HBS)öğrenim gören MBA öğrencilerini, Field Immersion Experience For Leadership (FIELD) programı kapsamında Ocak ayında genel merkezinde ağırladı.

Görüntüle

Pronet Bayilerine “Sahne Senin” Dedi - 12.02.2015

Pronet’in bayiler arasındaki iletişimi güçlendirmek ve motivasyonu arttırmak amacıyla bu yıl 5. kez düzenlediği bayi toplantısı Antalya’da gerçekleşti. Pronet Güvenlik ve bayi ağında görev yapan tüm çalışanların bir araya geldiği toplantıya, Pronet üst düzey yöneticileri ile çeşitli departmanlardan da katılım oldu.

Görüntüle

Pronet Yeni Viraliyle Listeleri Alt Üst Etti - 14.01.2015

Pronet’in yeni ürünü Pronet Plus için Grey İstanbul tarafından yaratılan, hırsızlardan oluşan rap grubu Musibet, bu kez akıllı cihazlarla dolu, ancak kendisi akılsız olan bir evde, “Aklınız evde kalmasın, eviniz akıllansın” mesajını veriyor.

Görüntüle

Pronet Plus İle Anneler Daha Huzurlu - 08.12.2014

Pronet; yeni ürünü Pronet Plus ile kullanıcılarını akıllı yaşam çağına taşırken; özellikle annelere, çocuklarını ve evlerini daha rahat koruyabilme fırsatı sunuyor. Sağladığı hizmetlerle abonelerine emniyetli bir yaşam sunan Pronet; ‘interaktif güvenlik’, ‘görüntüleme sistemleri’, ‘akıllı ev çözümleri’ ve ‘enerji yönetimi’ gibi hizmetleri içeren akıllı güvenlik sistemi Pronet Plus ile yeni bir dönem başlatıyor.

Görüntüle

Pronet, İnteraktif Güvenlik çözümlerini içeren ‘Pronet Plus’ ile akıllı yaşam devrini başlatıyor - 26.11.2014

Pronet, mevcut hizmetlerine ek olarak; yeni interaktif güvenlik sistemleri, görüntüleme sistemleri, akıllı ev çözümleri ve enerji yönetimini içeren benzersiz ‘Pronet Plus’ hizmetiyle, güvenlik sistemini günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline getirerek abonelerine daimi bir iç huzuru vaat ediyor.

Görüntüle

Uluslararası finans kuruluşlarından Pronet’e 100 milyon Dolarlık kredi - 25.08.2014

Türkiye’nin önde gelen güvenlik şirketlerinden Pronet, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (AİKB) ve ING Bank ile 100 milyon Dolar tutarında kredi anlaşması imzaladı. Anlaşma ile ilgili bilgi veren Pronet Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Özbaş, ek finansal desteğin yardımıyla, süregelen büyümeyi sürdüreceklerini söyledi.

Görüntüle

Pronet Güvenlik yenilenen kurumsal kimliğini ve çözümlerini IFSEC İstanbul 2013’te tanıttı - 02.10.2013

Türkiye’nin önde gelen güvenlik firmaları arasında yer alan Pronet Güvenlik, yenilenen kurumsal kimliğini ve çözümlerini uluslararası güvenlik ve yangın fuarı IFSEC İstanbul 2013’te tanıttı. Pronet Güvenlik’te yaşanan değişim süreci ile ilgili bilgi veren Genel Müdür Yardımcısı Aydın Bolkar, logodan alarm kutusunun tasarımına, İK süreçlerinden hizmet kalitesini artıracak yeniliklere kadar pek çok değişikliği başarıyla hayata geçirdiklerini söyledi.

Görüntüle

Hırsızlık kurbanı olmamak için bunlara dikkat edin - 30.09.2013

Yıllara dayanan alışkanlıklarla ve kulaktan dolma bilgilerle alınan önlemlerin hırsızlık olaylarını engellemede yetersiz kaldığını belirten Pronet Güvenlik Genel Müdür Yardımcısı Aydın Bolkar, hırsızlıkla ilgili doğru bilinen yanlışlar konusunda uyarılarda bulundu. Bolkar, çelik kapı, demir parmaklık gibi önlemlerin hırsızları durdurmaya yetmediğini belirtti.

Görüntüle

Pronet Güvenlik, 2.300 kişilik ekibiyle geleceğe koşuyor! - 13.05.2013

Pronet Güvenlik, müşteri memnuniyeti ve süreç verimliliğini en yüksek seviyeye çıkartmak hedefiyle, 2.300 çalışanının katılımıyla “Gelecek Biziz” temalı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Pronet’in gelecek dönem hedefleri de açıklandı. Sahip olduğu yüzde 60’ın üzerinde pazar payıyla 160.000’i aşkın kurumsal ve bireysel aboneye hizmet veren Pronet Güvenlik, 3 yıl içerisinde Avrupa’nın en büyük 3. güvenlik şirketi konumuna ulaşmayı hedefliyor.

Görüntüle

Pronet Güvenlik’in abone sayısı 150 bine ulaştı - 14.01.2013

Hızlı ve istikrarlı büyümesini sürdüren Pronet Güvenlik’in çözümlerini tercih edenlerin sayısı 150 bine ulaştı. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Pronet Güvenlik Genel Müdürü Metin Kastro, yaklaşık 1 yıl önce 100 bin olan abone sayısındaki artışın kendilerine yüklediği sorumluluğun bilincinde olduklarını söyledi.

Görüntüle

Pronet Çözüm Ortaklarının aylık geliri 15 bin Dolar’ı buluyor - 30.11.2012

Pronet Güvenlik’in bayilik programı Çözüm Ortaklığı, yüksek kâr marjı ve haftalık nakit akışı ile serbest girişimcilere ayda 15 bin Dolar’a ulaşan tutarlarda kazanç sunuyor.

Görüntüle

Sosyal medyada konum bildirirken gizlilik ayarlarınıza dikkat - 09.10.2012

Sosyal medya kullanıcılarının o anki konumlarını paylaşmak amacıyla yaptıkları check-in'ler (bildirimler), gizlilik ayarlarının doğru yapılmadığı durumlarda hırsızlara davetiye çıkarıyor.

Görüntüle

Pronet Güvenlik Mobil İşlem Merkezi Yayında - 24.09.2012

Pronet Güvenlik, abonelerinin internet üzerinden pek çok işlemi yapabilmelerine olanak tanıyan Online İşlem Merkezi'nin mobil versiyonu olan Mobil İşlem Merkezi'ni kullanıma sundu.

Görüntüle

Güvenlik bilincine sahip çocuklar 'Açıkgöz Tilkiler' olarak büyüyecek - 25.07.2012

Pronet Güvenlik, çocukların kendilerini bekleyen tehlikelerin farkında olarak yetişmelerini amaçlayan yeni sosyal sorumluluk projesi 'Açıkgöz Tilkiler'i hayata geçirdi.

Görüntüle

Hayat kurtaracak mobil uygulama Kristal Elma kazandı - 02.07.2012

Pronet Güvenlik tarafından sunulan, iPhone ve Android kullanıcılarının herhangi bir acil durumda tek dokunuşla yakınlarından yardım isteyebilmelerini sağlayan 'Panik Butonu' uygulaması, Dijital Dalında, Mobil Uygulama kategorisinde Kristal Elma Ödülü'ne layık görüldü.

Görüntüle

Pronet'lilerin artık Sağlık Künyesi var- 29.06.2012

Pronet Güvenlik, Online İşlem Merkezi Sağlık Künyesi uygulamasını kullanıma sundu. Online İşlem Merkezi'ndeki formu dolduran Pronet'lilerin kronik rahatsızlıkları, daha önce geçirdikleri hastalıklar, olası bir acil sağlık durumunda ilgili birimlerle anında paylaşılacak.

Görüntüle

Güvenliği ertelemeyin, yazlık evinizi şimdiden koruma altına alın - 26.06.2012

Kış boyunca yazlık evlerinin güvenliğinden endişe duyan ev sahipleri, şimdi Pronet Güvenlik ile rahat bir nefes alıyor. Pronet Güvenlik, '5 Korumalı Güvenlik Paketi' ile başta hırsızlık olmak üzere, yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarına karşı merkezden izlenen çok yönlü bir güvenlik hizmeti sunuyor.

Görüntüle

Ev ve iş yeri güvenliği için Pronet'ten ipuçları - 09.05.2012

Her gün yüzlerce ev ve iş yerinin hırsızlık kurbanı olduğu günümüzde, hırsızlardan korunmak sanıldığı kadar güç değil. Pronet Güvenlik Genel Müdürü Metin Kastro, hırsızlık olaylarının engellenmesini sağlayacak basit ancak etkili önlemleri açıkladı. Kastro'ya göre, izinsiz girişleri engellemek için önlemlerin dengeli bir şekilde alınması gerekiyor. Önlemlerin abartılması, yangın gibi panik anlarında mekandan çıkışları güçleştirerek üzücü olaylar yaşanmasına neden olabiliyor.

Görüntüle

Hırsızlıkla ilgili doğru bilinen yanlışlar - 27.04.2012

Her yıl on binlerce ev ve iş yeri hırsızlık kurbanı olurken, hırsızlıkla ilgili kulaktan dolma ve yanlış bilgilerle alınan yetersiz önlemler kötü niyetli kişilere adeta davetiye çıkarıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) internet sitesinde yayınlanan bilgi metninde, demir parmaklık, panjur gibi mekanik önlemlerin hırsızları durdurmaya yetmeyeceği, en yüksek güvenlik oranına ulaşmak için alarm sistemi kullanılması gerektiği vurgulandı.

Görüntüle

Pronet Güvenlik, abonelerini artık Twitter'dan dinliyor - 13.04.2012

Türkiye'nin lider güvenlik firması Pronet Güvenlik, abonelerine daha yakın olabilmek ve daha kısa sürede yanıt verebilmek için @pronetdestek Twitter hesabını hayata geçirdi.

Görüntüle

Üç büyük şehrin acil durum karnesi - 20.03.2012

Türkiye'nin lider güvenlik firması Pronet Güvenlik, 2011 yılında İstanbul, Ankara ve İzmir'de meydana gelen acil durumlara ilişkin verilerini açıkladı. Üç büyük şehirde Pronet Güvenlik Alarm Sistemi'ne sahip bulunan yaklaşık 93 bin ev ve işyerinde yıl boyunca yangın, su baskını, hırsızlık ve soygun girişimi gibi toplam 727 acil durum vakası yaşandı; İstanbul'da 559, Ankara'da 86, İzmir'de ise 82 olay meydana geldi.

Görüntüle

Hayat kurtaracak iPhone uygulaması: 'Pronet Panik Butonu' - 14.02.2012

Türkiye'nin lider güvenlik firması Pronet Güvenlik tarafından ücretsiz sunulan iPhone uygulaması 'Pronet Panik Butonu', herhangi bir acil durumda, kullanıcının lokasyon bilgisini tek bir dokunuşla yakınlarına bildirmesini sağlıyor. Uygulama, Pronet Güvenlik abonesi olan ya da olmayan tüm iPhone sahipleri tarafından kullanılabiliyor.

Görüntüle